Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Durmuş Ali DOĞAN

DEFTERDAR YARDIMCISI V.

 

06.12.1974 tarihinde, Mersin ili Mut ilçesinde doğdum. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenim hayatımı Mut İlçesinde tamamladım. Afyon Kocatepe Üniversitesi, İİBF Maliye Bölümü mezunuyum.
05.10.1998 tarihinde Karaman Defterdarlığı Sarıveliler Malmüdürlüğünde Muhasebe Memuru olarak meslek hayatıma başladım. 2004 yılında Muhasebe Şefliğini kazanarak, aynı yerde Şef olarak görevime devam ettim.
2007 yılında Saymanlık Müdür Yardımcılığını kazanarak, Erzincan Defterdarlığı Kemah Malmüdürlüğünde Saymanlık Müdür Yardımcısı (Malmüdürü V.) olarak görev yaptım. Erzincan ili, Kemah ilçesinde yaklaşık 3 yıl çalıştıktan sonra, Müdürlük sınavını kazandım ve 2010 yılında, Adana Defterdarlığı Saimbeyli Malmüdürlüğüne, Malmüdürü olarak atandım.
2011 yılında Batman Defterdarlığı Sağlık Kurumları Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğüne atanarak Batman’da görev yapmaya başladım. Batman’da Saymanlık Müdürü olarak görev yaparken,2012 yılında Defterdar Yardımcılığına vekaleten görevlendirildim. Batman Defterdarlığında 2011-2014 yılları arasında Hem Defterdar Yardımcılığı (Vekaleten), hem de Saymanlık Müdürlüğü görevini beraber yürüttüm.
2014 yılı Ağustos ayında Afyonkarahisar Defterdarlığı, Muhasebe Müdürlüğüne atanarak görev yapmaya başladım.2014 yılı Eylül ayından beri Afyonkarahisar Defterdarlığında Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda 20 Temmuz 2016 tarihinden bu yana da Afyonkarahisar Defterdarlığı Defterdar Yardımcılığı görevini Vekaleten yürütüyorum.
Evli ve 3 kız çocuğu babasıyım.​